adajans
  GÖRSEL KİMLİK TASARIMI

  Firmanızın ihtiyaçları ve istekleri değerlendirilerek, logo tasarımında bir ana fikir oluşturulur. Hazırlanan örnekler, değerlendirmeye sunulur. Son rötüşlar yapıldıktan sonra logo çalışması tamamlanır ve görsel kimlik kılavuzunuz oluşturulur. Bu kılavuzda firmanızın ihtiyaç duyabileceği, tüm tasarım öğeleri oluşturulur.

  WEB SİTESİ

  Web siteniz oluşturulurken üstünde durulan nokta işlevselliğidir. Gereksiz çizgilerden arındırılmış ve amacınıza hizmet edebilecek projeler hazırlanmaktadır. Dijital dünyada bir çok reklamla karşılaşan kullanıcı artık sadeliği ve işlevselliği önemsemektedir. Buradan yola çıkarak firmanızı ön plana çıkarabilecek tasarım ve kodlamalar üzerinde durulmaktadır.


  adajans Web Sitesi
  adajans Sosyal Medya
  SOSYAL MEDYA

  Artık yazılı ve görsel medyadan daha sıkı takip edilen bu alanda kurumsal duruşunuzu ve marka karakterinizi doğru şekilde oluşturarak iletişiminizi sağlamaktayız. Viral reklamlardan, uzun soluklu projelere bir çok alternatif üretebildiğimiz bu mecrada tüm argümanları markanız için kullanabilmekteyiz.

  REKLAM FİLMLERİ

  Hedef kitleye ilginç bir şey izletebilmenin kaygısını taşıyarak oluşturduğumuz reklam filmlerinde, heyecan verici işler üretmeye çalışıyoruz. Reklam filmlerinizin, görsel medyanın yanı sıra sosyal medya unsurlarında da kendine yer bulabilmesi için, farklı fikirler yaratıyoruz.

  adajans Reklam Filmleri